Перейти до вмісту

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається розпорядником.

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається розпорядником.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Коритний Євген Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 18, 2019, 11:05 (EEST)
Створено Вересень 7, 2018, 15:24 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації»; Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 із змінами; Для забезпечення діяльності Департаменту територіального контролю Харківської міської ради; Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 3cc6cb4e-0f3f-4601-ae8a-fea93d2b3118
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).