Не оновлений

Реєстр суб‘єктів, які надають послуги, пов‘язані з електронним цифровим підписом, що містить основні реквізити центру (повне та скорочене найменування юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Карлаш Віталій Валерійович
Востаннє оновлено Листопад 14, 2018, 10:45 (EET)
Створено Вересень 7, 2018, 16:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ від 28.03.2016 року № 897/5 "Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України"
Ідентифікаційний номер набору даних 5ee50626-ee14-4ecb-8791-708913007fd9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).