Перейти до вмісту

Інформація про хід виконання Програми розвитку туризму та курортів у Миколаївській області

Набір даних має інформацію про хід виконання Програми розвитку туризму та курортів у Миколаївській області на 2016-2020 роки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сурай Анастасія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 25, 2020, 08:33 (EET)
Створено Березень 13, 2020, 15:22 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015р. № 835 "Про затвердження положення про набори данних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих данних"
Ідентифікаційний номер набору даних 3a5eea17-9a70-4cc3-b1e5-b75a862b490c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).