Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації Головного управління ДПС у Полтавській області

Відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних: найменування набору даних; ідентифікаційний номер набору даних; формати, в яких доступний набір даний; гіперпосилання на сторінку набору даних (Єдиний веб-портал відкритих даних)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мельник Таміла Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 5, 2019, 08:47 (EET)
Створено Жовтень 15, 2019, 17:26 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 3a37497d-64d6-4303-a175-b3e6c2d22098
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).