Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Набір даних містить паспорти бюджетних програм Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради, де кожен ресурс у наборі - окремий паспорт.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бурлакова Тетяна Ігорівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 2, 2020, 10:24 (EET)
Створено Вересень 18, 2018, 15:26 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Наказ Мінфін України «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» від 26.08.2014 № 836
Ідентифікаційний номер набору даних 39de1bb3-454e-4916-8ba1-04c6c3db0858
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).