Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України

Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Лаушкіна К.І.
Востаннє оновлено Травень 17, 2020, 18:55 (EEST)
Створено Серпень 22, 2018, 17:05 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Наказ від 28.03.2016 року № 897/5 "Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України"
Ідентифікаційний номер набору даних 5e18c0f9-5eaf-4fcf-b912-933d2fee10a3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).