Перейти до вмісту

Розрахунки за електроенергію, відпущену ДП “Енергоатом” в оптовий ринок

Інформація про обсяги відпущеної електроенергії та її вартість. Водночас, зазначено розмір сплачених коштів та підсумковий борг перед ДП "Енергоатом" за вироблену електроенергію. Набір ведеться накопиченим підсумком в розрізі місяців, починаючи з 2018 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кузьміна Людмила Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 19, 2019, 10:27 (EEST)
Створено Серпень 15, 2018, 15:29 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 38700570-e609-43f6-833a-908e66c83d9e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).