Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті Держкомтелерадіо, проекти нормативно-правових актів, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Нормативно-правові акти, прийняті Держкомтелерадіо, проекти нормативно-правових актів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кот Світлана Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 13, 2019, 17:36 (EET)
Створено Серпень 23, 2019, 13:10 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", Указ Президента України від 03.10.92 № 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади” від 28 грудня 1992 р. № 731
Ідентифікаційний номер набору даних 379cccc1-57c1-433b-981f-b54cac4b82cc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).