Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету Департаменту комунального господарства Харківської міської ради

Набор містить паспорти бюджетних програм місцевого бюджету Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Кожен ресурс містить у наборі - окремий паспорт

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сухоіванова Олена Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 14, 2020, 15:37 (EEST)
Створено Січень 4, 2019, 17:31 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ МФУ від 26.08.2014 № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів». Інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 37959721-28f8-4343-bcbb-88c13eade11e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).