Перейти до вмісту

Cоціально-економічний розвиток міста

Адміністративні дані, що збираються Лубенською міською радою та її виконавчим комітетом (інформація про соціально-економічний розвиток міста Лубни)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хакало Ірина Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 13, 2020, 10:45 (EET)
Створено Січень 13, 2020, 10:44 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» для подальшого оприлюднення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 37278da6-3599-48b1-8438-5998c7f53418
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).