Перейти до вмісту

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Набір даних містить звіти про використання паспортів бюджетних програм Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Башкірова Ю.Г.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 10, 2020, 16:55 (EET)
Створено Березень 11, 2019, 15:20 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації На підставі ст. 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови КМУ від 21.10.2015 № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 36ea99f8-cd4b-4724-8880-6ab7e8f42291
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).