Перейти до вмісту

Інформація про виконання результативних показників бюджетних програм

Інформація про виконання результативних показників бюджетних програм управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сердюк Ірина Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 26, 2020, 13:30 (EET)
Створено Березень 26, 2020, 13:29 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ №835 від 21 жовтня 2015 року "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 360f8b04-9bd2-4e42-a061-c6a48d10adda
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).