Перейти до вмісту

Перелік об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, які передані в оренду чи інше право користування

Назва об'єкта, адреса об'єкта, площа, балансоутримувач, умови надання, номер, дата, термін дії договору

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Мельник П.О.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 16, 2019, 08:35 (EEST)
Створено Липень 15, 2019, 09:13 (EEST)
Частота оновлення Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21.10.2019 р. №835(зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 355bdd7f-1bb2-4de3-acfd-da7538359a07
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).