Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету по головному розпоряднику - Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Труш В.М.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 15, 2020, 14:24 (EEST)
Створено Березень 11, 2019, 13:44 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів"
Ідентифікаційний номер набору даних 34215343-9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).