Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету по головному розпоряднику - Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Труш В.М.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 16, 2020, 08:39 (EEST)
Створено Березень 11, 2019, 13:44 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів"
Ідентифікаційний номер набору даних 34215343-9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).