Перейти до вмісту

Звіти по паспортам бюджетних програм за 2019р.

Звіти по паспортам бюджетних програм за 2019 рік по головному розпоряднику коштів міського бюджету - Управлінню молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Труш В.М.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 13, 2020, 09:06 (EET)
Створено Березень 11, 2019, 14:04 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Закону України "Про відкритість використання публічних коштів"
Ідентифікаційний номер набору даних 34215343-10
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).