Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію ГУ ДФС у Луганській області

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС у Луганській області запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Тішаков Роман Олегович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 1, 2019, 12:17 (EEST)
Створено Жовтень 22, 2018, 11:09 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п. 10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 329fb46c-65b7-49b0-8c0b-6dc5ba5a76da
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).