Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Управління охорони здоров'я виконавчого комітету Полтавської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника відповідно до організаційно-розпорядчого документа “Штатний розпис”.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пашко Лариса Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 7, 2019, 15:40 (EET)
Створено Листопад 7, 2019, 15:37 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих дани
Ідентифікаційний номер набору даних 3269e9ee-f5d3-4b67-8c4b-e81f9ea82147
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).