Перейти до вмісту

Довідник Міського фінансового управління Дружківської міської ради

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник Міського фінансового управління Дружківської міської ради, що є окремою юридичною особою. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Міського фінансового управління Дружківської міської ради, що є окремою юридичною особою. Posts — довідник посадових осіб Міського фінансового управління Дружківської міської ради, що є окремою юридичною особою.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Губакіна Оксана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 25, 2021, 10:52 (EET)
Створено Січень 30, 2020, 11:59 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про Міське фінансове упраління Дружківської міської ради, затверджене рішенням Дружківської міської ради від 28 вересня 2016 р. №7/14-9
Ідентифікаційний номер набору даних 32621729-3baf-4b62-bfb5-62e06812b947
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).