Перейти до вмісту

Довідник управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області та підпорядкованих йому закладів (установ)

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області. Posts — довідник посадових осіб управління освіти Енергодарської міської ради Запорізької області.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Горбенко Жанна Артурівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 31, 2019, 11:12 (EET)
Створено Вересень 9, 2019, 09:32 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, установчі документи
Ідентифікаційний номер набору даних 313c1fd5-54f0-4463-b136-5e418aaf310d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).