Перейти до вмісту

Фінансова та бюджетна звітність за 9 місяців 2018 року

Баланс (форма № 1-дс), Звіт про фінансові результати (форма №2-дс), Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2д)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кривощокова Олена Володимирівна
Востаннє оновлено Листопад 6, 2018, 15:25 (EET)
Створено Жовтень 31, 2018, 15:10 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації НАЦІОНАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності", Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних затверджене постановою КМУ від 21.10.2015 № 835 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 311020181510
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).