Перейти до вмісту

Фінансова та бюджетна звітність за 2019 рік

Фінансова та бюджетна звітність за 2019 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кривощокова Олена Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 4, 2020, 01:32 (EET)
Створено Жовтень 31, 2018, 15:09 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації НАЦІОНАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності", Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних затверджене постановою КМУ від 21.10.2015 № 835 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 31102018
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).