Набір містить баланси,звіт про фінансові результати,звіт про рух грошових коштів прямим методом,звіт про власний капітал.XML-документи сформовані відповідно форм електронних документів ДФС (http://sfs.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_deklar.htm)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Цебровська Оксана Віталіівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 26, 2021, 09:50 (EEST)
Створено Квітень 25, 2019, 13:16 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Господарський кодекс України,Наказ Міністерства економічного розвитку та торгівлі України "Про затвердження Порядку складання,затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господярювання державного сектору економіки" від 02.03.2015р. №205,Статут КП "Центр поводження з тваринами"
Ідентифікаційний номер набору даних 2ra5-41tr-vpuk-biva
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).