Перейти до вмісту

Дані про черги дітей у заклади дошкільної освіти Новобаварського району м. Харкова

Набір містить дані про черги дітей у заклади дошкільної освіти Новобаварського району м. Харкова

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ігнатенко Наталія Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 18, 2020, 21:03 (EEST)
Створено Вересень 15, 2020, 15:24 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дошкільну освіту», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ «Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад» від 12.03.2003 № 305, Постанова КМУ №835
Ідентифікаційний номер набору даних 2ea4de19-56f8-4b51-a7c3-ce89fff82962
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).