Перейти до вмісту

Планові та фактичні показники сплати за договорами на право користування місцями для розташування стаціонарних тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності по Комунарському району м. Запоріжжя

Набір містить дані про планові та фактичні показники сплати за договорами на право користування місцями для розташування стаціонарних тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Інформація подається по кожному договору у розрізі визначених періодів сплати. Кожен ресурс набору - таблиця за окремий квартал.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дмитренко Світлана Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 16, 2020, 14:49 (EEST)
Створено Вересень 16, 2020, 14:45 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказ Мінрегіон України від 21.10.2011 № 244, рішення Запорізької міської ради від 25.09.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя» зі змінами та доповненнями.
Ідентифікаційний номер набору даних 2ea2ca2d-8e28-4a4f-910f-4d44d250ec45
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).