Перейти до вмісту

Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва - Державне підприємство "Харківський будинок грамплатівок" за 2019 рік.

Набір містить Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва - Державне підприємство "Харківський будинок грамплатівок" за 2019 рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ястрєбов Дмитро Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 17, 2019, 14:47 (EEST)
Створено Квітень 22, 2019, 16:05 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 2e7bb8bf-8981-40ca-a173-b3507bd78d98
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).