Перейти до вмісту

Річні плани закупівель Миколаївської митниці ДФС

Найменування процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти Миколаївської митниці ДФС

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ликов Микола Вікторович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 22, 2019, 15:47 (EET)
Створено Жовтень 2, 2018, 10:39 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922 - VIII, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель"; Для інформування про планування проведення закупівель ДФС протягом року
Ідентифікаційний номер набору даних 2_50400
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).