Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру та штатну чисельність Донецької обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів

Інформація про організаційну структуру та штатну чисельність Донецької обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Зеленська Світлана Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 20, 2021, 10:24 (EET)
Створено Березень 6, 2019, 15:37 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово - цивільної адміністрації від 18 квітня 2016 року № 308 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 282df8a2-ccf5-4b09-b06d-9400f2629c62
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).