Перейти до вмісту

Фінансова звітність КП "МКПВ" ХМР

Щорічна та щоквартальна фінансова звітність Комунального підприємства "Муніципальна компанія поводження з відходами" Харківської міської ради, яка включає в себе: Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт про фінансові результати підприємства (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів; Звіт про власний капітал; Примітки до фінансової звітності. А також, щорічні аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності КП "МКПВ" ХМР.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бєлова-Костяна Оксана Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 21, 2020, 15:02 (EET)
Створено Вересень 24, 2018, 15:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 28.02.2000 р. №419 "Про затвердження Порядку подання фінансової звітності", Наказ МФУ “Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»” від 07.02.2013 № 73, Наказ МЕРТУ “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки” від 02.03.2015 № 205. Призначення -інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 25db5a95-7281-4c1f-8aa7-7110be2715f1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).