Перейти до вмісту

План діяльності з підготовки регуляторних актів на 2020 рік

Встановлення тарифів на послуги із збирання та вивезення твердих побутових відходів, рідких побутових відходів для суб’єктів споживання . Затвердження тарифів на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій для населення та суб’єктів споживання. Про встановлення розміру плати за навчання КППСНМЗ «Олександрівська школа мистецтв». встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади Затвердження регламенту відділу "Центру надання адміністративних послуг"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дівульська Ірина Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 4, 2020, 14:49 (EEST)
Створено Грудень 23, 2019, 11:37 (EET)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 25439de9-088f-44a4-b93d-2f2bb7849bb5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).