Перейти до вмісту

Телефонний довідник Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради

Набір містить ресурси: Organizations — довідник підпорядкованих установ (закладів) Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, що є окремими юридичними особами. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаментупраці та соціальної політики Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Литвяк Ольга Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 16, 2020, 17:00 (EEST)
Створено Лютий 11, 2019, 17:46 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання, затверджене рішенням 1 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.11.2015 № 7/15, Про закріплення комунальних унітарних підприємств, затверджене рішенням 4 сесії Харківсткрї міської ради 7 скликання від 12.01.2011 р. № 134/11
Ідентифікаційний номер набору даних 24d091bc-99bd-4a94-a192-025b4376694c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).