Схеми планування території областей, схеми планування території районів, генеральні плани населених пунктів, плани зонування території, детальні плани території, містобудівна документація територіальних громад, їх проекти (відповідно до повноважень)

Генеральний план м. Кривий Ріг затверджений рішенням Криворізької міської ради від 21.12.2011 №789, містобудівна документація «Актуалізація плану зонування м.Кривий Ріг» затверджена рішенням Криворізької міської ради від 30.06.2021 №591, детальні плани території

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Горбачова Любов Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 28, 2021, 11:27 (EEST)
Створено Липень 1, 2019, 11:05 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про основи містобудування», Постанова Кабінету міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926 "Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації"
Ідентифікаційний номер набору даних 243d9c2d-2e2f-4bd3-86e8-cc2ad27e099a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).