Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації, проекти нормативно-правових актів, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Рішення 21 сесії 7 скликання "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шостак Віталій Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 16, 2020, 10:08 (EEST)
Створено Вересень 16, 2020, 09:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Рішення 21 сесії 7 скликання "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік"
Ідентифікаційний номер набору даних 2345
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).