Перейти до вмісту

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради

У реєстрі представлені відомості про перелік наборів даних, що містяться в Департаменті охорони здоров'я Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Томчук Вікторія Сергіївна, Петік Юлія Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 5, 2019, 11:29 (EET)
Створено Січень 8, 2019, 16:00 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ч. 1 ст. 10.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 233764d6-053b-4aa8-87e9-a6dc4198146b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).