Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті управлінням соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, проекти рішень, що підлягають обговоренню, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

нормативно-правові акти, прийняті управлінням

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Литвиненко Тетяна Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 25, 2020, 09:56 (EEST)
Створено Вересень 24, 2018, 16:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 22892b61-c53a-463a-a530-21b62f9aaa7a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).