Перейти до вмісту

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, які надійшли безпосередньо до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради

Звіт щодо задоволення запитів на публічну інформацію, які надійшли безпосередньо до Департаменту комунального господарства Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сухоіванова Олена Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 13, 2019, 14:51 (EEST)
Створено Січень 4, 2019, 15:56 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації". Інформування виконавчих органів міської ради та громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 2208f353-d158-4c16-ac70-3ce47958e090
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).