Перейти до вмісту

Перелік діючих регуляторних актів, розроблених Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації

Набір містить перелік діючих регуляторних актів, розроблених Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, якими вони були введені в дію, а також інформації про базові, повторні та періодичні відстеження.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Медведчук Сергій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 11, 2019, 09:22 (EET)
Створено Січень 10, 2019, 15:52 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
Ідентифікаційний номер набору даних 2140797e-f93e-40b1-aac0-ebbd62d3afb8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).