Набір містить інформацію про споживання комунальних ресурсів комунальними підприємствами, установами (закладами) та організаціями, які належать до сфери управління апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Зокрема дані про заклади, постачальників, види послуг, показники лічильників, дати їх фіксації та інше.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Щербина О.С.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 16, 2022, 16:15 (EET)
Створено Серпень 2, 2021, 15:34 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про енергетичну ефективність будівель», Закон України «Про енергозбереження»
Ідентифікаційний номер набору даних 20cb0974-c4cb-439b-972b-80538a1e7dee
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).