Перейти до вмісту

Адміністративні дані, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону, Генеральної прокуратури України: про осіб, які вчинили кримінальні правопорушення.

Форма 2: Дані про підозрюваних та осіб, стосовно яких прийнято рішення про закінчення досудового розслідування у кримінальному провадженні та результати його судового розгляду.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Колодій Леся Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 6, 2021, 14:22 (EEST)
Створено Грудень 14, 2018, 13:27 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Наказ Генеральної прокуратури України за погодженням з Держстатом України «Про затвердження звітності за формою № 2 «Єдиний звіт про осіб, які вчинили кримінальні правопорушення» та Інструкції про порядок її складання та надання» від 23 жовтня 2012 року № 101
Ідентифікаційний номер набору даних 84fb05c7-4cab-4008-a66a-596bd89117b5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).