Перейти до вмісту

2.45. Дані про педагогічних працівників закладу освіти КЗ «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради»

Набір містить дані про посади, освіту, кваліфікацію, контакти педагогічних працівників КЗ «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів №31 Вінницької міської ради»

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Бартюк Микола Петрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 4, 2020, 20:47 (EET)
Створено Лютий 4, 2020, 20:47 (EET)
Частота оновлення набору даних Щотижня
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних 2-45-dahi-npo-nedarorihhnx-npauibhnkib-3akjiady-ocbitn-k3-3arajibhoocbithr-wkojia-ii-iii-cty-31
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).