Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Інформація щодо надходження до Головного управління ДФС у Тернопільській області звернень громадян та результати їх розгляду (наростаючим підсумком з початку року).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Крисоватий Руслан Ігорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 9, 2019, 17:36 (EEST)
Створено Вересень 26, 2018, 18:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації стаття 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 2-2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).