Не оновлений

Звіти про виконання паспортів бюджетної програми місцевого бюджету фінансового управління Новогродівської міської ради за 2019 рік- Reports on the implementation of the passports of the budget program of the local budget of the financial management of Novogrodiv City Council for 2019

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Коломієць Оксана Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 27, 2020, 13:19 (EET)
Створено Січень 23, 2020, 15:13 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 р. № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів»
Ідентифікаційний номер набору даних 1fa6dc4b-2c7d-4b7f-b6cf-e70742b6f265
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).