Перейти до вмісту

Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва КП "Міський інформаційний центр"

Набір містить фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва КП “Міський інформаційний центр”. XML-документи сформовані відповідно форм електронних документів ДФС .

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Яринських Вікторія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 3, 2020, 12:43 (EET)
Створено Вересень 9, 2019, 10:51 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні"
Ідентифікаційний номер набору даних 1f997001-b245-404b-994f-b005632ea84d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).