Перейти до вмісту

Звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств, підпорядкованих заступнику міського голови — керуючому справами виконавчого комітету міської ради і Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю

У наборі представлені звіти комунальних підприємств «Міський інформаційний центр», «Міська друкарня», «Міський архів», «Сучасне місто», «Харьковские известия» Харківської міської ради» та «Таганське». Набір містить таблицю ReportOfFinplanQuarter з переліком звітів про виконання фінансових планів зазначених КП за певний період та посиланнями на них, а також безпосередньо звіти, що оприлюднені в Інтернеті. Кожному звіту кожного КП за звітний період відповідає один рядок.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 21, 2019, 09:05 (EET)
Створено Жовтень 3, 2019, 17:26 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 “Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.04.2007 № 339
Ідентифікаційний номер набору даних 1ecff676-c852-4996-b6af-d84b2be565d6
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).