Перейти до вмісту

Довідник закладів (установ) відділу культури і туризму Лиманської міської ради у тому числі їх індетифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить три ресурси: довідник підпорядкованих закладів культури і туризму Лиманської міської ради, що є окремими юридичними особами; довідник структурних підрозділів відділу культури і туризму Лиманської міської ради; довідник посадових осіб/працівників відділу культури і туризму Лиманської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Могильна Марина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 30, 2020, 16:37 (EET)
Створено Липень 30, 2019, 10:14 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затверджений Постановою КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 409, Закон України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 1ea3f7db-2153-4491-9ade-b3874b33612d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).