Набір містить три ресурси. Organizations - довідник школи естетичного виховання "В гостях у казки". OrganizationalUnits - довідник підрозділів школи естетичного виховання "В гостях у казки". Posts - довідник працівників школи естетичного виховання "В гостях у казки".

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Русул Микола Іванович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 12, 2021, 16:02 (EEST)
Створено Вересень 27, 2019, 15:24 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 1dbebe7e-45cf-4d79-b6ea-c10956f6f214
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).