Перейти до вмісту

Правові акти, що підлягають оприлюдненню відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (накази керівників, виконавчих органів, крім внутрішньоорганізаційних)

В інформації надається Положення Відділу культури по Московському району Департаменту культури Харківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дорошенко Світлана Гергіївна
Востаннє оновлено Лютий 21, 2019, 17:00 (EET)
Створено Вересень 12, 2018, 15:40 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації cт.15, ч.1, п.2 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанова № 835 від 21.10.2015р.; інформування громадськості
Ідентифікаційний номер набору даних 1d519c8d-d454-4abe-9218-9ca547b6f7d2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).