Перейти до вмісту

Перелік незадіяних земельних ділянок і майнових об’єктів (приміщень) комунальної форми власності, які можуть бути передані в користування

Інформація про наявність незадіяних земельних ділянок і вільних майнових об’єктів (приміщень), які пропонуються до передачі в оренду.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гридньова Катерина Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 14, 2019, 14:43 (EEST)
Створено Серпень 2, 2019, 14:10 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації - Закон України "Про оренду державного та комунального майна" (із змінами); - Рішення Запорізької обласної ради від 06.04.2017 № 24 "Про нормативно-правові документи з питань орендних відносин для об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області"
Ідентифікаційний номер набору даних 1cfa2d42-089d-44e5-9499-0f05c09a882a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).