Набір містить один ресурс NPA, в якому у табличній формі представлено перелік нормативно-правових актів, якими, відповідно до повноважень, керується Управління освіти адміністрації Шевченківського району ХМР

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Животченко Алла Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 17, 2021, 16:19 (EET)
Створено Червень 24, 2019, 11:14 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення 1 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 09.12.2020 № 7/20 "Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання"
Ідентифікаційний номер набору даних 1b77d43b-fbb0-448f-989b-67885d661b2b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).