Перейти до вмісту

Інформація про нормативно-правові засади діяльності Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Набір даних містить інфорацію про нормативно-правові засади діяльності УОА Шевченківського району ХМР

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Животченко Алла Борисівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 23, 2020, 14:46 (EEST)
Створено Червень 24, 2019, 11:14 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення 26 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 17.04.2019 № 1537/19 «Про внесення змін до положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання»
Ідентифікаційний номер набору даних 1b77d43b-fbb0-448f-989b-67885d661b2b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).