Перейти до вмісту

Перелік об'єктів нерухомого майна комунальної власності

Набір даних містить перелік об'єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Оріхівської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Корчак Ольга Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 18, 2020, 11:59 (EEST)
Створено Червень 6, 2019, 15:28 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 1a7b6610-2b79-42c1-a956-2c6a63406322
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).