Перейти до вмісту

Перелік цільових програм управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА

Перелік містить цільові програми, розробником яких є управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Козубаш Уляна Олегівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 17, 2020, 11:55 (EET)
Створено Лютий 13, 2020, 11:51 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 17.12.2019 року № 672 «Про оприлюднення обласною державною адміністрацією публічної інформації у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 18f8a1ea-1089-4a9a-9984-aaf8a04d29d2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).